Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», внести зміни до розпорядження міського голови від 16.11.2017 № 384р «Про підготовку до новорічних та різдвяних свят», а саме: пункти 1.7, 2.2 викласти у наступній редакції:
«1.7. З 15.12.2017 по 10.01.2018 провести конкурс «Краще підприємство торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування з підготовки до новорічних та різдвяних свят у м. Запоріжжі».
2.2. До 05.12.2017 розробити Положення про проведення конкурсу «Краще підприємство торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування з підготовки до новорічних та різдвяних свят у м. Запоріжжі» та оприлюднити його у засобах масової інформації.».
Міський голова В.В. Буряк