Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні” та у зв’язку з кадровими змінами, внести зміни до розпорядження міського голови від 25.08.2015 № 270 р «Про утворення Дорадчого комітету з питань сталого енергетичного розвитку та залучення інвестицій м. Запоріжжя (із змінами):
1. Виключити зі складу Дорадчого комітету з питань сталого енергетичного розвитку та залучення інвестицій м. Запоріжжя Теслюка Володимира Яковича.
2. Ввести до складу Дорадчого комітету з питань сталого енергетичного розвитку та залучення інвестицій м. Запоріжжя Хитрика Максима Віталійовича – заступника директора департаменту комунальної власності та приватизації міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
Мішка С.М.
Міській голова В.В. Буряк