Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, внести зміни до розпорядження міського голови від 01.12.2017 №415р “Про створення комісії з прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя 49/100 частин будівлі /літ.А-2/, будівлі сараю /літ.Б-2/ та іншого майна по вул.Радіаторній,40 від Публічного акціонерного товариства “Запорізький металургійний комбінат “Запоріжсталь”, а саме:
виключити зі складу комісії з прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя 49/100 частин будівлі /літ.А-2/, будівлі сараю /літ.Б-2/ та іншого майна по вул.Радіаторній,40 Пустоварова Анатолія Івановича – заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
включити до складу та призначити головою комісії з прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя 49/100 частин будівлі /літ.А-2/, будівлі сараю /літ.Б-2/ та іншого майна по вул.Радіаторній,40 Мішка Сергія Миколайовича – першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
Міський голова В.В.Буряк