Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв’язку з кадровими змінами внести зміни до розпорядження міського голови від 18.03.2016 №157р «Про створення Дорадчого комітету з ефективного врядування і розвитку для впровадження Проекту «Партнерство для розвитку міст» у м.Запоріжжі»:
1. Затвердити склад Дорадчого комітету з ефективного врядування і розвитку для впровадження Проекту «Партнерство для розвитку міст» у м.Запоріжжі у новій редакції (додається).
2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.
Міський голова В.В. Буряк