Керуючись Кодексом цивільного захисту України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою попередження загибелі та готовності до дій учнів, вихованців та персоналу навчальних закладів, спортивних закладів та установ, закладів культури м. Запоріжжя (далі – учасники навчально-виховного процесу) у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами:
1. Керівникам комунальних навчальних закладів, спортивних закладів та установ, закладів культури м. Запоріжжя до 30.03.2018:
1.1. Провести практичне тренування з питань евакуації із приміщень під час виникнення пожежі.
1.2. Привести плани евакуації учасників навчально-виховного процесу у разі виникнення пожежі та порядок їх оповіщення відповідно до вимог законодавства.
1.3. Вжити заходів щодо попередження пожежної небезпеки і усунення недоліків, що можуть її спричинити.
1.4. Забезпечити постійну готовність до використання систем протипожежного водопостачання, первинних засобів пожежогасіння.
1.5. Надати до департаменту освіти і науки міської ради, департаменту спорту, сім’ї та молоді міської ради, департаменту культури і туризму міської ради звіт про вжиті заходи до 06.04.2018 для узагальнення.
2. Директорам департаментів, зазначених в пункті 1.5, надати до управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради узагальнений звіт про вжиті заходи в термін до 16.04.2018.
3. Забезпечення пожежної безпеки в навчальних закладах покладається на їх керівників відповідно до законодавства.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г.
Міський голова В.В. Буряк