Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання протоколу засідання Кризового комітету при Мінрегіонвугілля про введення заходів щодо подолання наслідків кризової ситуації відповідно до Національного плану дій, затвердженого наказом Мінрегіонвугілля від 02.11.2015 № 687, протоколу №2 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 02.03.2018 на період по 07.03.2018 (включно):
1. Концерну «Міські теплові мережі», підприємствам та організаціям міста Запоріжжя, здійснюючим теплопостачання, у разі зниження тиску природного газу на ГРП котельних та виникнення загрози зниження параметрів теплоносія негайно інформувати виконавчий комітет міської ради для прийняття рішень згідно діючих нормативних документів.
2. Департаменту освіти і науки міської ради здійснювати моніторинг стану температурного режиму в закладах освіти.
3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г.
Міський голова В.В.Буряк