Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» від 19.02.2018 № 30-р, внести зміни до розпорядження міського голови від 16.11.2017 № 383р «Про створення організаційного комітету з питання проведення 2-ого спеціалізованого міжнародного Запорізького екологічного форуму «Еко Форум – 2018», а саме:
1. Виключити зі складу організаційного комітету Семірягіна С.В.
2. Включити до складу організаційного комітету Гнатенка Олега Віталійовича – заступника директора з виробництва АТ «Мотор Січ».
Міський голова В.В.Буряк