Про звільнення території міста Запоріжжя від самовільно розміщеного об’єкту за адресою: Прибережна автомагістраль/вул. Запорізька

Рішення виконавчого комітету №147/2 від 23.03.2018. Дата оприлюднення 03.04.2018

Керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженим Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244, Правилами благоустрою території міста Запоріжжя, затвердженими рішенням Запорізької міської ради від 22.06.2011 №41 (зі змінами та доповненнями), у зв’язку з неусуненням наслідків порушення Правил благоустрою території міста Запоріжжя шляхом самостійного проведення демонтажу власником (користувачем) самовільно розміщеного об’єкту, на підставі акту про виявлення самовільно розміщеного об’єкта, акту про перевірку виконання припису, фотоматеріалів, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити самовільно розміщеним об’єктом, що підлягає відокремленню від місця його розташування конструкцію для улаштування літнього майданчика, огородженого дерев’яним парканом з виконаним замощенням тротуарною плиткою зони зелених насаджень площею 70,14 кв.м., на якому розташовані столи, стільці, зонти, за адресою: м. Запоріжжя, Прибережна автомагістраль/вул. Запорізька.

2. Звільнити територію м. Запоріжжя від самовільно розміщеного об’єкту- конструкції для улаштування літнього майданчика, огородженого дерев’яним парканом з виконаним замощенням тротуарною плиткою зони зелених насаджень площею 70,14 кв.м., на якому розташовані столи, стільці, зонти за адресою: м. Запоріжжя, Прибережна автомагістраль/вул. Запорізька.

Звільнення території міста Запоріжжя від самовільно розміщеного об’єкту здійснити шляхом демонтажу та транспортування цього об’єкта до місця зберігання.

3. Власнику самовільно розміщеного об’єкту протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення цього рішення на офіційному порталі Запорізької міської влади та в газеті «Запорозька Січ» виконати роботи щодо звільнення території міста від самовільно розміщеного об’єкту шляхом його демонтажу та приведення місця розташування в належний стан з відновленням його благоустрою.

4. У разі невиконання цього рішення власником самовільно розміщеного об’єкту, виконання цього рішення доручити районній адміністрації міської ради по Олександрівському району як балансоутримувачу території, на якій знаходиться самовільно розміщений об’єкт.

5. Районній адміністрації міської ради по Олександрівському району:

5.1. Здійснити звільнення території від самовільно розміщеного об’єкту, відповідно до вимог Правил благоустрою території міста Запоріжжя.

5.2. Забезпечити організацію та координацію робіт по звільненню закріпленої території від самовільно розміщеного об’єкту.

5.3. Здійснити заходи щодо обліку, зберігання, повернення самовільно розміщеного об’єкту, від якого звільнено територію міста Запоріжжя, відповідно до вимог Правил благоустрою території міста Запоріжжя.

5.4. Привести територію місця розташування самовільно розміщеного об’єкту в належний стан з відновленням її благоустрою після демонтажу.

6. Визначити місцем зберігання демонтованого самовільно розміщеного об’єкту територію депо №2 Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту «Запоріжелектротранс» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Лізи Чайкіної, 1.

7. Комісії для організації і координації робіт з усунення наслідків порушення Правил благоустрою території міста Запоріжжя шляхом звільнення території міста Запоріжжя від самовільно розміщеного об’єкту за участі  комунальних підприємств, визначених в п. 8 цього рішення, здійснити заходи  для звільнення території міста Запоріжжя від самовільно розміщеного об’єкту шляхом демонтажу та транспортування цього об’єкту до місця зберігання.

8. Комунальному підприємству «Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів», комунальному підприємству «Водоканал», Запорізькому комунальному підприємству міського електротранспорту «Запоріжелектротранс», комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Запоріжміськсвітло», комунальному підприємству «Титан», комунальному ремонтно-будівельному підприємству «Зеленбуд» у присутності Комісії для організації і координації робіт з усунення наслідків порушення Правил благоустрою території міста Запоріжжя шляхом звільнення території міста Запоріжжя від самовільно розміщеного об’єкту виконати демонтаж самовільно розміщеного об’єкту – комплекс заходів, які передбачають відокремлення самовільно розміщеного об’єкту, а також майна, що знаходиться в цьому об’єкті, від місця його розташування або його основи, тощо (у тому числі від’єднання від інженерних мереж при необхідності), завантаження, транспортування на місце подальшого зберігання, тощо.

9. Комунальному підприємству «Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів» залучити спеціалізовану техніку та працівників для здійснення заходів з демонтажу самовільно розміщеного об’єкту.

10. Комунальному підприємству «Водоканал» залучити спеціалізовану техніку та працівників для здійснення заходів з демонтажу самовільно розміщеного об’єкту.

11.Запорізькому комунальному підприємству міського електротранспорту «Запоріжелектротранс» залучити спеціалізовану техніку та працівників для здійснення заходів з демонтажу самовільно розміщеного об’єкту.

12. Комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Запоріжміськсвітло» надати спеціалізовану техніку та залучити працівників для від’єднання від інженерних мереж освітлення самовільно розміщеного об’єкту (у разі підключення самовільно розміщеного об’єкту до мереж електропостачання).

13. Комунальному підприємству «Титан» залучити необхідний інструмент та працівників для здійснення заходів з демонтажу самовільно розміщеного об’єкту.

14. Комунальному ремонтно-будівельному підприємству «Зеленбуд» залучити необхідне обладнання та працівників для здійснення заходів з демонтажу самовільно розміщеного об’єкту.

15. Директорам комунальних підприємств зазначених у п. 8 цього рішення перед виконанням заходів з демонтажу самовільно розміщеного об’єкту провести цільові інструктажі з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

16. Просити Департамент охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації організувати чергування бригади швидкої медичної допомоги під час проведення зазначених заходів.

17. Просити Дніпровський відділ поліції Головного управління Національної поліції України в Запорізькій області забезпечити охорону громадського порядку під час проведення зазначених заходів.

18. Просити управління патрульної поліції в м. Запоріжжя Департаменту патрульної поліції України забезпечити безпеку дорожнього руху під час проведення зазначених заходів.

19. Просити ГУ ДСНС України у Запорізькій області організувати чергування пожежної машини під час проведення зазначених заходів.

20. Оприлюднити дане рішення на офіційному порталі Запорізької міської влади та в газеті «Запорозька Січ».

21. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
Мішка С.М., голову районної адміністрації міської ради по Олександрівському району Мостового В.О.

 

Міський голова                                                                                                          В.В. Буряк