Відповідно до Програми соціального захисту дітей та розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у м. Запоріжжі на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням сесії міської ради від 25.08.2016 №32 (зі змінами) з метою реалізації творчого потенціалу дітей м. Запоріжжі та організації змістовного дозвілля для мешканців міста:
- Службі (управлінню) у справах дітей Запорізької міської ради забезпечити організацію та проведення 01.06.2018 з 15-00 до 19-00 години в парку Металургів на території КЗ «Міський палац дитячої та юнацької творчості» міського заходу «Країна «Щасливе дитинство» з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей.
- Комунальному підприємству «Титан» забезпечити встановлення 4 біотуалетів та двох наметів на території КЗ «Міський палац дитячої та юнацької творчості».
- 3 Просити Дніпровський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області забезпечити охорону громадського порядку під час проведення зазначеного заходу.
- Просити Департамент охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації організувати чергування бригади швидкої медичної допомоги під час проведення зазначеного заходу.
- Просити головне управління ДСНС України в Запорізькій області забезпечити чергування пожежної машини під час проведення зазначеного заходу.
- Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради забезпечити широке анонсування святкового заходу.
- Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.
Міський голова В.В.Буряк