Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку із кадровими змінами внести зміни до розпорядження міського голови від 18.12.2017 № 440р «Про створення робочої групи з координації дій по виконанню Програми розвитку малого та середнього підприємництва в місті Запоріжжі на 2017-2021 роки»:
1. Вивести зі складу робочої групи з координації реалізації заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва в м. Запоріжжі на 2017-2021 роки Буянкову Людмилу Миколаївну.
2. Ввести до складу робочої групи з координації реалізації заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва в м. Запоріжжі на 2017-2021 роки Тендітника Леоніда Володимировича – заступника начальника відділу планування та забудови міста департаменту архітектури та містобудування міської ради.
Міський голова |
В.В.Буряк |