Керуючись Законами України ²Про місцеве самоврядування в Україні², ²Про культуру² та з метою удосконалення організації змістовного дозвілля городян
1. Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради провести захід до Міжнародного дня захисту дітей 01 червня 2018 року з 17:00 до 20:00 години на площі Маяковського та визнати масовим заходом міського значення.
2. Комунальному підприємству "Титан":
2.1. Забезпечити подання необхідної потужності електроструму, підклю-чення звукової апаратури, чергування електрика під час проведення заходу та прибирання місця проведення до початку та після закінчення заходу.
2.2. Встановити на площі Маяковського 01 червня 2018 року з 16:00 години 2 біотуалети.
3. Департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради забезпечити присутність лікаря під час проведення заходу на площі Маяковського 01 червня 2018 року з 17:00 до 20:00 години.
4. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради забезпечити широке висвітлення заходу у засобах масової інформації та присутність представників телекомпаній та преси.
5. Просити Дніпровський відділ поліції Головного управління Національ-ної поліції в Запорізькій області забезпечити охорону громадського порядку під час проведення заходу.
6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.
Міський голова В.В. Буряк