Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
з метою оптимізації роботи робочої групи по підготовці проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 25.08.2016 № 52 «Про затвердження Положень, що регулюють правовідносини функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та об’єктів дрібнороздрібної торговельної мережі на території м. Запоріжжя»:
1. Внести зміни до складу робочої групи по підготовці проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 25.08.2016 № 52 «Про затвердження Положень, що регулюють правовідносини функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та об’єктів дрібнороздрібної торговельної мережі на території м. Запоріжжя», виклавши його в новій редакції (додається).
2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.
Міський голова В.В. Буряк