На виконання розпорядження міського голови від 29.12.2017 №456р «Про створення комісії щодо розгляду заяв учасників бойових дій, інвалідів війни, членів сімей загиблих учасників бойових дій та прирівняних до них осіб, які виявили бажання отримати у власність земельні ділянки», з метою забезпечення ефективної діяльності комісії відповідно до п.4 Порядку роботи комісії:
1. Виключити зі складу комісії: Гнєдаша О.О., Грибовода С.Ю., Жарова М.К., Капустіна Є.О., Кішенця К.С., Коряковського Д.В., Романюка Р.В., Юріну Н.В.
2. Включити до складу комісії:
Васільєву Г.І. – головного спеціаліста відділу землеустрою управління з питань земельних відносин міської ради, секретарем комісії;
Пирог М.Ю. – представника громадської організації «Запорізька міська організація ветеранів АТО» (за згодою), членом комісії.
Міський голова В.В.Буряк