1. Внести зміни до розпорядження міського голови від 24.04.2018 №127р «Про підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та організацій м. Запоріжжя в разі загрози вчинення або вчинення терористичного акту», виклавши пункт 3 в наступній редакції: «3. Комунальному підприємству «Водоканал» вжити заходів щодо посилення охорони місць зберігання хлору».
2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г.
Міський голова В.В. Буряк