Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи лист комунального підприємства “Наше місто” Запорізької міської ради від 14.06.2018 №3417/03: внести зміни до розпорядження міського голови від 15.08.2017 №292р “Про створення комісії з прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя квартири №3 по вул.Парамонова,19 та квартири №23 по вул.Космічній,93 від публічного акціонерного товариства “УКРТРАНСГАЗ”, а саме:
виключити зі складу комісії з прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя квартири №3 по вул.Парамонова,19 та квартири №23 по вул.Космічній,93 Литвиненко Марину Олегівну;
включити до складу комісії Оберемок Наталію Миколаївну - головного бухгалтера комунального підприємства “Наше місто” Запорізької міської ради.
Міський голова |
В.В.Буряк |