Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист громадської організації «Об’єднання екологічний рух Запоріжжя» від 27.08.2018 №27/08/18/2, внести зміни до розпорядження міського голови від 27.07.2018 №259р «Про створення робочої комунікаційної групи з питань реалізації проекту «Нове будівництво багатофункціонального торгово-розважального комплексу на перехрещенні вулиці Незалежної України та вулиці Лермонтова, та реконструкція парку ім. О.С.Пушкіна», а саме:
включити до складу робочої комунікаційної групи з питань реалізації проекту «Нове будівництво багатофункціонального торгово-розважального комплексу на перехрещенні вулиці Незалежної України та вулиці Лермонтова, та реконструкція парку ім. О.С.Пушкіна»:
Дрозденка Максима Вікторовича
|
- представника громадської організації «Об’єднаний екологічний рух Запоріжжя» (за згодою). |
Міський голова В.В. Буряк