Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території міста Запоріжжя

Рішення міської ради №16 від 29.05.2013. Дата оприлюднення 29.05.2013
       Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпунктом 170.1.2 пункту 170.1 статті 170 Податкового кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 №1253 «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб», з метою збільшення обсягу надходжень податку на доходи фізичних осіб до бюджету міста, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
       1. Затвердити Методику визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб на території міста Запоріжжя (Додаток).
       2. Орендарям (крім орендарів - фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання), які отримують в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм) нерухоме майно у фізичних осіб (орендодавців-громадян) (включаючи земельну ділянку, на якій розміщується нерухоме майно, присадибну ділянку), крім земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю), майнового паю, при визначенні мінімальної суми орендного платежу за повний чи неповний місяць такої оренди керуватись п.1 цього рішення.
       3. Рекомендувати податковим органам міста під час здійснення контролю за правильністю нарахування доходів, які включаються до загального річного оподатковуваного доходу, керуватись цим рішенням.
       4. Зобов'язати управління внутрішньої політики, преси та інформації міської ради забезпечити оприлюднення рішення у засобах масової інформації.
       5. Рішення набирає чинності з 01.01.2014 року.
       6. Контроль за виконанням даного рішення покласти заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, директора департаменту фінансової та бюджетної політики міської ради Малиш В.І. та постійну комісію міської ради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів (Великий В.І.).

 

Міський голова                                                                                 
О.Ч.Сін

 

 

Прикріплені файли: