Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», на виконання рішень Запорізької міської ради від 27.06.2018 №24 «Про припинення юридичної особи – комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2», від 29.08.2018 №52 «Про делегування повноважень» затвердити статут комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2».
Місцезнаходження комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2»: 69120, м. Запоріжжя, вул. Авраменко, буд. 4.
Міський голова В.В.Буряк