З метою забезпечення безпеки руху громадського автотранспорту по вул. Електричній, на ділянці між вул. Рейковою та вул. Проїзною, на період проведення капітального ремонту водоводу з 03.10.2018:
1. Управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради організувати:
1.1. Об’їзд закритої для руху транспорту ділянки по вул. Електричній автобусами маршрутів загального користування №26 «Станція Запоріжжя-Ліве – пр. Металургів» та №51 «Станція Запоріжжя-Ліве – вул. Республіканська» у напрямку станції Запоріжжя Ліве через вулиці: Рейкову, Літературну, Проїзну та у зворотному напрямку через вулиці: Проїзну, Софіївську, Рейкову.
1.2. Внесення відповідних змін до паспортів маршрутів.
2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.
Міський голова В.В.Буряк