Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою впорядкування роботи комісії з визначення доцільності списання майна комунальної власності, враховуючи пропозиції департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради:
1. Внести зміни до розпорядження міського голови від 13.07.2016 №399р “Про створення постійно діючої комісії з визначення доцільності списання майна комунальної власності, яке належить територіальній громаді м.Запоріжжя” (зі змінами), а саме:
вивести зі складу комісій Степанову Наталію Вікторівну - фахівця I-ї категорії фінансового відділу централізованої бухгалтерії департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради;
ввести до складів комісій Алутіну Тетяну Миколаївну - головного спеціаліста відділу фінансового та матеріально-технічного забезпечення департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради.
Міський голова В.В.Буряк