Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення всебічного оцінювання проектів учасників конкурсу інноваційних стартапів з фінансуванням переможців (Кубок міста на найкращий стартап) (далі - Конкурс):
1. Ввести до складу експертної комісії конкурсу інноваційних стартапів з фінансуванням переможців (Кубок міста на найкращий стартап), затвердженого розпорядженням міського голови від 13.11.2018 №351р «Про проведення конкурсу інноваційних стартапів», Кругляк Світлану Вікторівну, регіонального координатора проекту Партнерство для розвитку міст (ПРОМІС) у Запорізькій області.
2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г.
Міський голова В.В.Буряк |