Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Запорізької міської ради від 25.05.2016 №23 «Про запровадження Громадського бюджету м.Запоріжжя», відповідно до пункту 2.3. Положення про Координаційну раду з питань Громадського бюджету м.Запоріжжя, затвердженого розпорядженням міського голови від 15.07.2016 №405р (зі змінами), внести зміни до розпорядження міського голови від 15.07.2016 №405р «Про затвердження складу Координаційної ради з питань Громадського бюджету» (зі змінами), а саме: включити до складу Координаційної ради з питань Громадського бюджету м.Запоріжжя:
Бейм Ольгу Михайлівну |
- представника громадськості (за згодою); |
Щербину Ларису Іванівну |
- представника громадськості (за згодою). |
Міський голова В.В.Буряк