Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв’язку з кадровими змінами, внести зміни до розпорядження міського голови від 27.06.2018 №230 «Про створення Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку міста Запоріжжя до 2028 року» (далі-Комітет), а саме:
1. Виключити зі складу Комітету Жукова Володимира Павловича.
2. Включити до складу Комітету Милу Наталю Анатоліївну, заступника директора департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради.
Міський голова В.В.Буряк