Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», враховуючи заяву Полюсова В.В., внести зміни до розпорядження міського голови від 29.12.2017 № 456р «Про створення комісії щодо розгляду заяв учасників бойових дій, інвалідів війни, та членів сімей загиблих учасників бойових дій та прирівняних до них осіб, які виявили бажання отримати у власність земельні ділянки», а саме: виключити за власним бажанням зі складу цієї комісії Полюсова Василя Вячеславовича.
Міський голова В.В.Буряк