Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», враховуючи лист голови постійної комісії Запорізької міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин від 24.10.2019 № 88/19 про недоцільність подальшої роботи комісії щодо розгляду заяв учасників бойових дій, інвалідів війни, та членів сімей загиблих учасників бойових дій та прирівняних до них осіб, які виявили бажання отримати у власність земельні ділянки:
1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови від 29.12.2017 № 456р «Про створення комісії щодо розгляду заяв учасників бойових дій, інвалідів війни, та членів сімей загиблих учасників бойових дій та прирівняних до них осіб, які виявили бажання отримати у власність земельні ділянки» (зі змінами).
2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.
Міський голова В.В.Буряк