Керуючись ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Цивільним кодексом України, ст.136 Господарського кодексу України, рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82 “Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя”, враховуючи звернення комунального підприємства “Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об’єднання №7”, комунального ремонтно-будівельного підприємства “Зеленбуд” та об'єднання співвласників багатоквартирного будинку “Ладозька 20А20”, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Вилучити з господарського відання комунального ремонтно-будівельного підприємства “Зеленбуд” та передати в господарське відання комунальному підприємству “Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об’єднання №7” нежитлове приміщення №127 першого поверху будівлі /літ.А-9/ по вул.Ладозькій,20 площею 33,20 кв.м, первісною вартістю 154063,54 грн., залишковою - 59659,84 грн.
2. Доручити комунальному ремонтно-будівельному підприємству “Зелен-буд” передати, а комунальному підприємству “Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об’єднання №7” прийняти в господарське відання нежитлове приміщення №127 першого поверху будівлі /літ.А-9/ по вул.Ладозькій,20.
3. Комунальному підприємству “Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об’єднання №7”:
3.1. Передати за стандартизованою оцінкою в безоплатне користування за договором позички об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку “Ладозька 20А20” нежитлове приміщення №127 загальною площею 33,20 кв.м першого поверху будівлі /літ.А-9/ по вул.Ладозькій,20 під його власні потреби, строком на 2 роки 11 місяців.
3.2. Укласти договір позички комунального майна, зазначеного в пункті 3.1 цього рішення, з об'єднанням співвласників багатоквартирного будинку “Ладозька 20А20”.
4. Об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку “Ладозька 20А20” укласти відповідні договори з постачання комунальних послуг та своєчасно вносити платню за ці послуги в установленому законодавством порядку.
5. Зобов’язати комунальне підприємство “Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об’єднання №7” надати до департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради інформацію про виконання пунктів 2,3.2. цього рішення.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.
Міський голова В.В.Буряк