Керуючись Цивільним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядуванні в Україні», рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82 «Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя», розглянувши звернення ГО «Комунарська районна організація ветеранів України» від 04.01.2020 №83/8, враховуючи висновок комунального підприємства «Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об'єднання №7» від 09.01.2020 №74, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Продовжити строк дії договору позички від 22.12.2017 №68/2018/03/нж, укладеного з громадською організацією «Комунарська районна організація ветеранів України», частини нежитлового приміщення ХХХІ першого поверху (літ.А-9) загальною площею 88,24 кв.м у складі приміщень №№ 3-9, 18 та частини місць загального користування №№1,2,10,13 в будинку №25-А по вул.Чумаченка, що перебуває в господарському віданні комунального підприємства «Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об'єднання №7», строком на 2 роки 11 місяців.
2. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити заходи щодо проведення у встановленому порядку конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки частини нежитлового приміщення, зазначеного в п.1 даного рішення.
3. Комунальному підприємству «Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об'єднання №7» внести відповідні зміни до договору позички від 22.12.2017 №68/2018/03/нж нерухомого майна, зазначеного в п. 1 даного рішення, шляхом укладання додаткової угоди.
4. Громадській організації «Комунарська районна організація ветеранів України» укласти відповідні договори з постачальниками комунальних послуг, з суб’єктом (балансоутримувачем будинку, об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку, управителем будинку тощо) договір про надання послуг та(або) сплату членських внесків на утримання будинку і споруд та прибудинкової території, та своєчасно вносити платню (внески, платежі тощо) за ці послуги у встановленому законодавством порядку.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.
Міський голова В.В.Буряк
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради «Про продовження строку дії договору позички нежитлового приміщення по вул.Чумаченка,25-А укладеного з громадською організацією «Комунарська районна організація ветеранів України»
21.04.2017 виконавчим комітетом Запорізької міської ради прийнято рішення №193 «Про передачу в безоплатне користування за договором позички нежитлового приміщення в будинку № 25-А по вул. Чумаченка громадській організації «Комунарська районна організація ветеранів України».
На виконання цього рішення позичкодавцем частини нежитлового приміщення ХХХІ першого поверху (літ.А-5) площею 79,06 кв.м в будинку №25-А по вул.Чумаченка укладено договір позички нежитлового приміщення від 22.12.2017 №68/2018/03/нж з ГО «Комунарська районна організація ветеранів України». Строк дії договору позички закінчується 22.11.2020.
На підставі матеріалів технічної документації ТОВ «ЗМБТІ» позичкодавцем внесено зміни до зазначеного договору позички в частині розміру площі, а саме: з 79,06кв.м на 88,24кв.м шляхом укладання додаткової угоди від 15.06.2019.
04.01.2020 ГО «Комунарська районна організація ветеранів України» звернулась до виконавчого комітету Запорізької міської ради з питання продовження строку дії договору позички від 22.12.2017 №68/2018/03/нж частини нежитлового приміщення ХХХІ першого поверху (літ.А-9) загальною площею 88,24 кв.м у складі приміщень №№ 3-9, 18 та частини місць загального користування №№1,2,10,13 в будинку №25-А по вул.Чумаченка.
Відповідно до рішення Запорізької міської ради від 05.10.2011 № 82 «Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя» повноваження позичкодавця комунального майна надані комунальним підприємствам щодо нерухомого майна, яке перебуває в їх господарському віданні (на балансі).
Вищевказана частина нежитлового приміщення в будинку №25-А по вул.Чумаченка є об’єктом права комунальної власності та перебуває в господарському віданні (на балансі) комунального підприємства «Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об'єднання №7».
Враховуючи висновок комунального підприємства «ВРЕЖО №7» щодо продовження строку дії договору позички від 22.12.2017 №68/2018/03/нж частини нежитлового приміщення ХХХІ першого поверху (літ.А-9) загальною площею 88,24 кв.м у складі приміщень №№ 3-9, 18 та частини місць загального користування №№1,2,10,13 в будинку №25-А по вул.Чумаченка, департаментом комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради підготовлено відповідний проект рішення для розгляду його на черговому засіданні виконавчого комітету Запорізької міської ради.