Про передачу в безоплатне користування за договором позички нежитлового приміщення в будинку №86 по вул.Магістральній ОСББ «МАГІСТРАЛЬНА 86»

від 24.01.2020. Дата оприлюднення 24.01.2020

Керуючись Цивільним кодексом України, Законом України  «Про місцеве самоврядуванні в Україні», рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82 «Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя», розглянувши звернення ОСББ «МАГІСТРАЛЬНА 86», враховуючи висновок комунального підприємства «Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об'єднання №7», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Передати за стандартизованою оцінкою в безоплатне користування за договором позички ОСББ «МАГІСТРАЛЬНА 86» нежитлове приміщення ХІІІ першого поверху (літ.А-10) площею 42,4 кв.м розташованого в будинку №86 по вул. Магістральній, що перебуває на балансі комунального підприємства «Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об'єднання №7, строком на 2 роки 11 місяців для розміщення об’єднання.

2. Комунальному підприємству «Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об'єднання №7» укласти з ОСББ «МАГІСТРАЛЬНА 86» договір позички нерухомого майна, зазначеного в п.1 даного рішення.

3. ОСББ «МАГІСТРАЛЬНА 86» укласти договори про надання комунальних послуг та своєчасно вносити платню (внески, платежі тощо) за ці послуги у встановленому законодавством порядку.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                        В.В.Буряк


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
Про передачу в безоплатне користування за договором позички нежитлового приміщення в будинку №86 по вул.Магістральній ОСББ «МАГІСТРАЛЬНА 86»

До виконавчого комітету Запорізької міської ради надійшло звернення ОСББ «МАГІСТРАЛЬНА 86» щодо передачі за стандартизованою оцінкою в безоплатне користування за договором позички нежитлового приміщення ХІІІ першого поверху (літ.А-10) площею 42,4 кв.м розташованого в будинку №86 по вул. Магістральній.

Відповідно до рішення Запорізької міської ради від 05.10.2011 № 82 «Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя» передача об’єктів права комунальної власності в безоплатне користування відповідно до договорів позички здійснюється на підставі рішень виконавчого комітету Запорізької міської ради.

Повноваження позичкодавця комунального майна надані комунальним підприємствам щодо нерухомого майна, яке перебуває в їх господарському віданні (на балансі).

Нежитлове приміщення ХІІІ першого поверху (літ.А-10) площею 42,4 кв.м в будинку №86 по вул. Магістральній є об’єктом права комунальної власності та перебуває в господарському віданні (на балансі) комунального підприємства «Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об'єднання №7».

Враховуючи позитивний висновок комунального підприємства «Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об'єднання №7» щодо передачі ОСББ «МАГІСТРАЛЬНА 86» в позичку вищевказаного нежитлового приміщення, департаментом комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради підготовлено відповідний проект рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради.

 

Директор департаменту
комунальної власності та приватизації
Запорізької міської ради                                         О.П. Забутний