Про передачу в безоплатне користування за договором позички нежитлового приміщення по вул.Василя Сергієнка,23 ОСББ “ЗА ДНІПРОМ”

від 24.01.2020. Дата оприлюднення 24.01.2020

Керуючись Цивільним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядуванні в Україні”, рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82 “Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя”, на підставі звернення ОСББ “ЗА ДНІПРОМ” від 16.01.2020 №1, враховуючи висновок КП “ВРЕЖО №7” від 20.01.2020 №166, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Передати за стандартизованою оцінкою в безоплатне користування за договором позички ОСББ “ЗА ДНІПРОМ” нежитлове приміщення XX першого поверху (літ.А-9) загальною площею 14,1 кв.м по вул.Василя Сергієнка,23, що перебуває на балансі комунального підприємства “Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об’єднання №7”, строком на 2 роки 11 місяців під власні потреби  ОСББ “ЗА ДНІПРОМ”.

2. КП “ВРЕЖО №7” укласти з ОСББ “ЗА ДНІПРОМ” договір позички об’єкта, зазначеного в п.1 даного рішення,

3. ОСББ “ЗА ДНІПРОМ” укласти відповідні договори з постачальниками комунальних послуг, з суб’єктом (балансоутримувач будинку, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, управитель будинку тощо) договір про надання послуг та (або) сплату членських внесків на утримання будинку і споруд та прибудинкової території, та своєчасно вносити платню (внески, платежі тощо) за ці послуги у встановленому законодавством порядку.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                    В.В.Буряк

 


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради “Про передачу в безоплатне користування за договором позички нежитлового приміщення по вул.Василя Сергієнка,23 ОСББ “ЗА ДНІПРОМ”

 

До виконавчого комітету Запорізької міської ради звернулось ОСББ “ЗА ДНІПРОМ” від 16.01.2020 №1 з питання передачі у користування за договором позички нежитлового приміщення по вул.Василя Сергієнка,23 під власні потреби ОСББ “ЗА ДНІПРОМ”.

На підставі рішення сесії Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82 “Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя” передача об’єктів права комунальної власності в безоплатне користування відповідно до договорів позички здійснюється на підставі рішень виконавчого комітету міської ради.

Повноваження позичкодавця комунального майна надані комунальним підприємствам щодо рухомого та нерухомого майна, яке перебуває в їх господарському віданні (на балансі).

Враховуючи висновок комунального підприємства “Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об’єднання №7”, щодо передачі в позичку ОСББ “ЗА ДНІПРОМ” нежитлового приміщення XX першого поверху  (літ.А-9) загальною площею 14,1 кв.м по вул.Василя Сергієнка,23, що перебуває на балансі комунального підприємства “Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об’єднання №7”, департаментом комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради підготовлено відповідний проект рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради “Про передачу в безоплатне користування за договором позички нежитлового приміщення по вул.Василя Сергієнка,23 ОСББ “ЗА ДНІПРОМ”, який виноситься до розгляду на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради.

 

Директор департаменту                                                             О.П.Забутний