Про передачу в безоплатне користування за договором позички нежитлового приміщення в будинку №10 по вул. Олімпійській ОСББ «ПРИВАТ - 10»

від 24.01.2020. Дата оприлюднення 24.01.2020

Керуючись Цивільним кодексом України, Законом України  «Про місцеве самоврядуванні в Україні», рішенням Запорізької міської   ради від 05.10.2011 №82 «Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя», враховуючи звернення ОСББ «ПРИВАТ – 10» щодо передачі в безоплатне користування за договором позички комунального майна,  згоду комунального підприємства «Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об'єднання №7», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Передати за стандартизованою оцінкою в безоплатне користування за договором позички ОСББ «ПРИВАТ - 10» нежитлове приміщення цокольного поверху (літ.А-5ж), а саме, приміщення №1 загальною площею 29,2 кв.м, яке розташовано в будинку №10 по вул. Олімпійській, що перебуває на балансі комунального підприємства «Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об'єднання №7», строком на 2 роки 11 місяців для потреб об’єднання.

2. Комунальному підприємству «Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об'єднання №7» укласти з ОСББ «ПРИВАТ - 10» договір позички нерухомого майна, зазначеного в п.1 даного рішення.

3. ОСББ «ПРИВАТ - 10» укласти договори про надання комунальних послуг та своєчасно вносити платню (внески, платежі тощо) за ці послуги у встановленому законодавством порядку.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                    В.В.Буряк

 


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради «Про передачу в безоплатне користування за договором позички нежитлового приміщення в будинку №10 по вул. Олімпійській ОСББ «ПРИВАТ - 10»  

 

До виконавчого комітету Запорізької міської ради звернулось ОСББ «ПРИВАТ - 10» з питання передачі у користування за договором позички нежитлового приміщення цокольного поверху (літ.А-5ж), а саме, приміщення №1 загальною площею 29,2 кв.м, яке розташовано  в будинку №10 по вул. Олімпійській.

Відповідно до рішення сесії Запорізької міської ради від 05.10.2011 № 82 «Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя» передача об’єктів права комунальної власності в безоплатне користування відповідно до договорів позички здійснюється на підставі рішень виконавчого комітету міської ради.

Повноваження позичкодавця комунального майна надані комунальним підприємствам щодо рухомого та нерухомого майна, яке перебуває в їх господарському віданні (на балансі).

Зазначене нежитлове приміщення перебуває в господарському віданні комунального підприємства «Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об'єднання №7».

З огляду на викладене, керуючись Цивільним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядуванні в Україні», рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82 «Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя», враховуючи згоду балансоутримувача зазначеного приміщення – комунального підприємства «Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об’єднання №7»  щодо передачі ОСББ «ПРИВАТ - 10» нерухомого майна  права комунальної власності територіальної громади  м. Запоріжжя в безоплатне користування за договором позички, департаментом комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради підготовлено відповідний проект рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради.

 

Директор департаменту комунальної
власності та приватизації Запорізької
міської ради                                                                                                          О.П. Забутний