Керуючись ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Цивільним кодексом України, ст.136 Господарського кодексу України, розглянувши звернення комунального підприємства “Побутовик” Запорізької міської ради та комунального підприємства “Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів”, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства “Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів” та передати в господарське відання комунальному підприємству “Побутовик” Запорізької міської ради майно комунальної власності - систему відеоспостереження (інв.№104/0117/5) первісною вартістю 10350,00 грн., залишковою - 4312,50 грн. та обладнання системи тривожної сигналізації (інв.№112/0417/34) первісною вартістю 2761,91 грн., залишковою - 0,00 грн.
2. Доручити комунальному підприємству “Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів” передати, а комунальному підприємству “Побутовик” Запорізької міської ради прийняти в господарське відання майно комунальної власності, зазначене в пункті 1 рішення.
3. Зобов’язати комунальне підприємство “Побутовик” Запорізької міської ради надати до департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради інформацію про виконання пункту 2 рішення.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Волобуєва В.О.
Міський голова В.В.Буряк