Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також враховуючи звернення Запорізької обласної філії Всеукраїнської екологічної ліги та лист ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», внести до розпорядження міського голови від 26.09.2019 № 275р «Про створення робочої групи з розробки Плану дій з адаптації до наслідків зміни клімату міста Запоріжжя» наступні зміни.
Включити до складу робочої групи:
Гаврікову Ольгу Петрівну – заступника директора із впровадження системи управління якістю ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»;
Тулушева Євгенія Олександровича – завідувача відділенням оцінки впливу на здоров’я людини факторів середовища життєдіяльності ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»;
Хомутова Володимира Олександровича – завідувача відокремленого підрозділу «Запорізький міський відділ ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».
Виключити зі складу робочої групи:
Пірогову Ірину Миколаївну – голову Запорізької обласної філії Всеукраїнської екологічної ліги.
Міський голова В.В.Буряк