З метою поліпшення взаємодії та координаційної роботи органів місцевого самоврядування, громадських формувань з охорони громадського порядку та правоохоронних органів з питань посилення публічного порядку у м. Запоріжжі, а також у зв’язку зі змінами у складі Запорізького міського координаційного штабу громадських формувань з охорони громадського порядку внести зміни до складу Запорізького міського координаційного штабу громадських формувань з охорони громадського порядку, затвердженого розпорядженням міського голови від 14.01.2019 №10р, а саме:
виключити Ліщинську Жанну Анатоліївну;
включити Чоботу Ольгу Григорівну, головного спеціаліста відділу адміністративно-правової роботи районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району.
Міський голова В.В.Буряк