Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із подальшим продажем права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах)

Рішення міської ради №40 від 27.01.2021. Дата оприлюднення 01.02.2021

           Керуючись статтями 12, 93, 116, 124, 134-139, 186 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», з метою забезпечення ефективного використання земельного фонду міста Запоріжжя та залучення коштів до місцевого бюджету, Запорізька міська рада 

ВИРІШИЛА:

           1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2615 га, кадастровий номер 2310100000:03:025:0045 (землі житлової та громадської забудови; для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) по вул.Космічна/вул.Складська для розташування торгового комплексу у складі магазину і кафетерію, із подальшим продажем права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах).

           2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради П’ятницького А.В. та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин   (Полюсов В.В.).

 

 

Міський голова                                                                     В.В.Буряк