Про закінчення опалювального періоду  2020-2021 років у м. Запоріжжя

Рішення виконавчого комітету №134 від 01.04.2021. Дата оприлюднення 02.04.2021
Втратив чинність

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про теплопостачання», на виконання Закону України «Про житлово–комунальні послуги», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії», виходячи з кліматичних умов згідно з правилами та іншими нормативними документами, у зв’язку із прогнозним зростанням середньодобової температури зовнішнього повітря 8°С та вище протягом трьох діб, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Закінчити опалювальний сезон у м. Запоріжжя з 07 квітня 2021 року.

2. Концерну «Міські теплові мережі», підприємствам та організаціям м.Запоріжжя, здійснюючим теплопостачання провести відключення споживачів теплової енергії.

3. Головам районних адміністрацій міської ради, департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради, департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради, департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради, департаменту культури і туризму Запорізької міської ради вжити необхідних заходів щодо відключення внутрішньобудинкових систем опалення.

4. Підприємствам і організаціям, керуючій компанії «Місто для людей», керуючій компанії «Мрія», КП «Наше місто» Запорізької міської ради, КП «Запоріжремсервіс» Запорізької міської ради, об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельним кооперативам, іншим управителям та власникам, співвласникам житлових будинків, будівель:

4.1. Провести відключення внутрішньобудинкових систем опалення.

4.2. У багатоквартирних будинках та інших житлових будинках, будівлях, що знаходяться на системах опалення від котелень з двох- трубною системою теплопостачання, здійснити відключення теплоносія протягом 07, 08 квітня 2021 року.

4.3. Після зупинки котелень внутрішньобудинкові системи залишити заповненими теплоносієм.

4.4. Після відключення внутрішньобудинкових систем опалення на зоні балансового розмежування встановити заглушки протягом квітня місяця.

5. Керуючій компанії «Місто для людей», керуючій компанії «Мрія», КП «Наше місто» Запорізької міської ради, КП «Запоріжремсервіс» Запорізької міської ради, об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельним кооперативам, іншим управителям та власникам, співвласникам житлових будинків, будівель після закінчення опалювального сезону надати фахівцям Концерну «Міські теплові мережі» доступ у підвали житлових будинків для зняття показів з приладів обліку теплової енергії з 12 по 16 квітня 2021року, з дотриманням заходів спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених чинним законодавством.

6. Концерну «Міські теплові мережі» провести зняття показань з приладів обліку теплової енергії після закінчення опалювального сезону, з дотриманням заходів спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених чинним законодавством.

При нарахуванні за теплову енергію керуватися законодавством та даним рішенням.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гординського В.Г.

 

Міський голова                                                                                В.В.Буряк