Про внесення змін до рішення міської ради від 27.03.2013 №19 «Про порядок відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг»

Рішення міської ради №24 від 27.04.2016. Дата оприлюднення 27.04.2016

            Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», з метою забезпечення порядку на території об’єктів благоустрою м. Запоріжжя Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

             1. Внести зміни до  рішення міської ради від 27.03.2013 № 19 «Про Порядок відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної   торговельної   мережі  та сфери  послуг», а саме:  в Порядку відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг, внести відповідні зміни (додаються).

             2. П. 4 та п. 5 рішення міської ради від 27.03.2013 № 19 «Про Порядок відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної   торговельної  мережі  та сфери  послуг» вважати такими, що втратили чинність.

             3. Оприлюднити дане рішення в газеті «Запорозька Січ» та на офіційному порталі Запорізької міської влади.

             4. Дане рішення набуває чинності з дня його опублікування в газеті «Запорозька Січ».

             5. Контроль за виконанням зазначеного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г., постійну комісію міської ради з питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, торгівлі, послуг та захисту прав споживачів (Фукс Г.Г.) та голів районних адміністрацій Запорізької міської ради.

Міський голова

                               В.В. Буряк

 

 

Прикріплені файли:

Додаток.doc