Про закріплення на праві господарського відання за комунальним підприємством “Наше місто” Запорізької міської ради квартири №146 по вул.Глазунова/вул.Історичній,22/29, придбаної Запорізькою міською радою для відселення мешканців аварійного житлового будинку по вул.Посадочній,17

від 30.07.2021. Дата оприлюднення 30.07.2021

Керуючись ст.ст.59,60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.319  Цивільного кодексу України, ст.136 Господарського кодексу  України, розглянувши звернення та документи, надані департаментом з  управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством “Наше місто” Запорізької міської ради квартиру №146 по вул.Глазунова/вул.Історичній,22/29, загальною площею 51,12 кв.м, житловою площею 28,3  кв.м та вартістю 750 000,00 грн. (сімсот п'ятдесят тисяч гривень 00 копійок), яка придбана для відселення мешканців аварійного житлового будинку №17 по вул.Посадочній.

2. Департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради передати, а комунальному підприємству “Наше місто”

Запорізької міської ради прийняти в господарське відання квартиру, зазначену в п.1 рішення.

3. Зобов'язати комунальне підприємство “Наше місто” Запорізької  міської ради надати до департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради інформацію про виконання п.2 даного рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гординського В.Г. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тарана Р.О.

 

Міський голова                                 В.В.Буряк


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проєкту рішення виконавчого комітету міської ради “Про закріплення на
праві господарського відання за комунальним підприємством “Наше місто”
Запорізької міської ради квартири №146 по вул.Глазунова/вул.Історичній,22/29,
придбаної Запорізькою міською радою для відселення мешканців
аварійного житлового будинку по вул.Посадочній,17

До виконавчого  комітету Запорізької міської ради  надійшло звернення департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради  про закріплення на праві господарського відання за комунальним підприємством “Наше місто” Запорізької міської ради квартири №146 по вул.Глазунова/вул.Історичній,22/29, яка придбана Запорізькою міською радою для відселення мешканців аварійного житлового будинку №17 по вул.Посадочній.

Для належного обслуговування  квартири та можливості її подальшої приватизації, відповідно до норм чинного законодавства, необхідним є  закріплення квартири на праві господарського відання за КП “Наше місто” Запорізької міської ради.

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, та Господарського кодексу України департаментом комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради підготовлений та вноситься на розгляд виконавчого комітету Запорізької міської ради даний проект рішення.

 

Директор департаменту
комунальної власності та
приватизації міської ради                                    О.П.Забутний