Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «КРАМ ІНВЕСТ» дозволу на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м. Запоріжжя, ліворуч від сформованої земельної ділянки за кадастровим номером 210100000:01:017:0002 (згідно схеми, що є додатком № 1 до цієї заяви)

Рішення виконавчого комітету №450/2 від 23.11.2021. Дата оприлюднення 29.11.2021

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «КРАМ ІНВЕСТ» щодо надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, ліворуч від сформованої земельної ділянки за кадастровим номером 210100000:01:017:0002 (згідно схеми, що є додатком № 1 до цієї заяви) та має, згідно даних Публічної кадастрової карти наступну характеристику: Район: м. Запоріжжя, КОАТУУ: 2310100000, Зона: 01, Квартал: 017, з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд (замощення); земляних або монтажних робіт, пов’язаних з розриттям дорожнього покриття вулиць, доріг, майданів, площ; робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства; робіт, пов’язаних з інженерними вишукуваннями; ремонту та/або улаштування майданчиків для паркування транспортних засобів, спортивних, дитячих та інших майданчиків; заміни пошкоджених та застарілих конструкцій опор, ліхтарів, освітлювальної арматури, тросів, розтяжок, кабелів, дротів, комунікаційної апаратури (для укладання кабелю); прокладення, перекладення або заміни водостічних, водопровідних труб та водоприймальних колодязів; установлення нових, відновлення, ремонт та заміни існуючих малих архітектурних форм (огорожа), виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю «КРАМ ІНВЕСТ» дозвіл на порушення об’єкту благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, ліворуч від сформованої земельної ділянки за кадастровим номером 210100000:01:017:0002 (згідно схеми, що є додатком № 1 до цієї заяви) та має, згідно даних Публічної кадастрової карти наступну характеристику: Район: м. Запоріжжя, КОАТУУ: 2310100000, Зона: 01, Квартал: 017, з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд (замощення); земляних або монтажних робіт, пов’язаних з розриттям дорожнього покриття вулиць, доріг, майданів, площ; робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства; робіт, пов’язаних з інженерними вишукуваннями; ремонту та/або улаштування майданчиків для паркування транспортних засобів, спортивних, дитячих та інших майданчиків; заміни пошкоджених та застарілих конструкцій опор, ліхтарів, освітлювальної арматури, тросів, розтяжок, кабелів, дротів, комунікаційної апаратури (для укладання кабелю); прокладення, перекладення або заміни водостічних, водопровідних труб та водоприймальних колодязів; установлення нових, відновлення, ремонт та заміни існуючих малих архітектурних форм (огорожа).

2. Встановити термін дії дозволу строком на один рік з дати набрання чинності цим рішенням.

3. Відповідальність за проведення робіт покласти на товариство з обмеженою відповідальністю «КРАМ ІНВЕСТ».

4. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «КРАМ ІНВЕСТ» власними силами привести об’єкт благоустрою у належний стан після закінчення проведення земляних та/або ремонтних робіт.

5. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Константинова.

 

Секретар міської ради                                         Анатолій КУРТЄВ