Про надання Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради дозволу на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м. Запоріжжя, сквер імені І.В. Гутніка-Залужного по вул. Товариській

Рішення виконавчого комітету №455 від 26.11.2021. Дата оприлюднення 30.11.2021

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, розглянувши заяву Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської щодо надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, сквер імені І.В. Гутніка-Залужного по вул. Товариській, з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд; земляних або монтажних робіт, пов’язаних з розриттям дорожнього покриття вулиць, доріг, майданів, площ; робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства; установлення нових, відновлення, ремонту та заміни існуючих малих архітектурних форм (капітального ремонту та благоустрою скверу імені І.В. Гутніка-Залужного по вул. Товариській), виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської дозвіл на порушення об’єкту благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, сквер імені І.В. Гутніка-Залужного по вул. Товариській, з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд; земляних або монтажних робіт, пов’язаних з розриттям дорожнього покриття вулиць, доріг, майданів, площ; робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства; установлення нових, відновлення, ремонту та заміни існуючих малих архітектурних форм (капітального ремонту та благоустрою скверу імені І.В. Гутніка-Залужного по вул. Товариській).

2. Встановити термін дії дозволу строком на один рік з дати набрання чинності цим рішенням.

3. Відповідальність за проведення робіт покласти на Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської.

4. Зобов’язати Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської власними силами привести об’єкт благоустрою у належний стан після закінчення проведення земляних та/або ремонтних робіт.

5. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Константинова.

 

Секретар міської ради                                                            Анатолій КУРТЄВ