Про надання фізичній особі-підприємцю Работенку Роману Сергійовичу дозволу на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м. Запоріжжя, вул. Михайла Гончаренка, 26

Рішення виконавчого комітету №31/13 від 25.01.2022. Дата оприлюднення 28.01.2022

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Работенка Романа Сергійовича щодо надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, вул. Михайла Гончаренка, 26, з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд (замощення); земляних або монтажних робіт, пов’язаних з розриттям дорожнього покриття вулиць, доріг, майданів, площ; робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства; робіт, пов’язаних з інженерними вишукуваннями; ремонту та/або улаштування майданчиків для паркування транспортних засобів, спортивних, дитячих та інших майданчиків; заміни пошкоджених та застарілих конструкцій опор, ліхтарів, освітлювальної арматури, тросів, розтяжок, кабелів, дротів, комунікаційної апаратури (для укладання кабелю); прокладення, перекладення або заміни водостічних, водопровідних труб та водоприймальних колодязів; установлення нових, відновлення, ремонту та заміни існуючих малих архітектурних форм (огорожа), виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати фізичній особі-підприємцю Работенку Роману Сергійовичу дозвіл на порушення об’єкту благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, вул. Михайла Гончаренка, 26, з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд (замощення); земляних або монтажних робіт, пов’язаних з розриттям дорожнього покриття вулиць, доріг, майданів, площ; робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства; робіт, пов’язаних з інженерними вишукуваннями; ремонту та/або улаштування майданчиків для паркування транспортних засобів, спортивних, дитячих та інших майданчиків; заміни пошкоджених та застарілих конструкцій опор, ліхтарів, освітлювальної арматури, тросів, розтяжок, кабелів, дротів, комунікаційної апаратури (для укладання кабелю); прокладення, перекладення або заміни водостічних, водопровідних труб та водоприймальних колодязів; установлення нових, відновлення, ремонту та заміни існуючих малих архітектурних форм (огорожа).

2. Встановити термін дії дозволу строком на один рік з дати набрання чинності цим рішенням.

3. Відповідальність за проведення робіт покласти на фізичну особу-підприємця Работенка Романа Сергійовича.

4. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Работенка Романа Сергійовича власними силами привести об’єкт благоустрою у належний стан після закінчення проведення земляних та/або ремонтних робіт.

5. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Константинова.

 

Секретар міської ради                                                                    Анатолій КУРТЄВ