Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «Українські радіаційні прилади» дозволу на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м. Запоріжжя, вул. Блакитна, 4 (територія КПП-1, АП «Запоріжжя»)

Рішення виконавчого комітету №31/15 від 25.01.2022. Дата оприлюднення 28.01.2022

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Українські радіаційні прилади» щодо надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, вул. Блакитна, 4 (територія КПП-1, АП «Запоріжжя»), з метою земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд; земляних або монтажних робіт, пов’язаних з розриттям дорожнього покриття вулиць, доріг, майданів, площ, робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства (роботи з риття котлованів, для встановлення фундаментальних блоків, риття траншей для прокладання кабелів зв’язку та живлення: біля КПП-1, на території поглибленого догляду автомобілів, зони митного складу, входу та виходу VIP терміналу), виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Українські радіаційні прилади» дозвіл на порушення об’єкту благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, вул. Блакитна, 4 (територія КПП-1, АП «Запоріжжя»), з метою земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд; земляних або монтажних робіт, пов’язаних з розриттям дорожнього покриття вулиць, доріг, майданів, площ, робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства (роботи з риття котлованів, для встановлення фундаментальних блоків, риття траншей для прокладання кабелів зв’язку та живлення: біля КПП-1, на території поглибленого догляду автомобілів, зони митного складу, входу та виходу VIP терміналу).

2. Встановити термін дії дозволу строком на шість місяців з дати набрання чинності цим рішенням.

3. Відповідальність за проведення робіт покласти на товариство з обмеженою відповідальністю «Українські радіаційні прилади».

4. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Українські радіаційні прилади» власними силами привести об’єкт благоустрою у належний стан після закінчення проведення земляних та/або ремонтних робіт.

5. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Константинова.

 

Секретар міської ради                                                                           Анатолій КУРТЄВ