Про надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ФОРТЕЦЯ-45» дозволу на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м. Запоріжжя, вул. Фортечна, 45

від 08.02.2022. Дата оприлюднення 08.02.2022

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, розглянувши заяву об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «ФОРТЕЦЯ-45» щодо надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, вул. Фортечна, 45, з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд; робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства; ремонту та/або улаштування майданчиків для паркування транспортних засобів, спортивних, дитячих та інших майданчиків;

заміни пошкоджених та застарілих конструкцій опор, ліхтарів, освітлювальної арматури, тросів, розтяжок, кабелів, дротів, комунікаційної апаратури; установлення нових, відновлення, ремонту та заміни існуючих малих архітектурних форм, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ФОРТЕЦЯ-45» дозвіл на порушення об’єкту благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, вул. Фортечна, 45, з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд; робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства; ремонту та/або улаштування майданчиків для паркування транспортних засобів, спортивних, дитячих та інших майданчиків; заміни пошкоджених та застарілих конструкцій опор, ліхтарів, освітлювальної арматури, тросів, розтяжок, кабелів, дротів, комунікаційної апаратури; установлення нових, відновлення, ремонту та заміни існуючих малих архітектурних форм.

2. Встановити термін дії дозволу строком на три місяці з дати набрання чинності цим рішенням.

3. Відповідальність за проведення робіт покласти на об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «ФОРТЕЦЯ-45».

4. Зобов’язати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «ФОРТЕЦЯ-45» власними силами привести об’єкт благоустрою у належний стан після закінчення проведення земляних та/або ремонтних робіт.

5. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Константинова.

 

Секретар міської ради                                                             Анатолій КУРТЄВ


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проєкту рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради «Про надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ФОРТЕЦЯ-45» дозволу на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м. Запоріжжя, вул. Фортечна, 45»

 

До виконавчого комітету Запорізької міської ради надійшла заява об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «ФОРТЕЦЯ-45» щодо надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, вул. Фортечна, 45, з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд; робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства; ремонту та/або улаштування майданчиків для паркування транспортних засобів, спортивних, дитячих та інших майданчиків; заміни пошкоджених та застарілих конструкцій опор, ліхтарів, освітлювальної арматури, тросів, розтяжок, кабелів, дротів, комунікаційної апаратури; установлення нових, відновлення, ремонту та заміни існуючих малих архітектурних форм.

З метою забезпечення права заявника на отримання дозволу на порушення об’єкту благоустрою, враховуючи вимоги чинного законодавства, а саме п. 7 Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів (надалі – Типовий порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, що передбачає застосування норм Типового порядку в разі, коли відповідною сільською, селищною, міською радою не прийнято відповідне рішення, підготовлено проєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ФОРТЕЦЯ-45» дозволу на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м. Запоріжжя, вул. Фортечна, 45».

 

Голова ліквідаційної комісії
Інспекції з благоустрою
Запорізької міської ради                                            Ольга БОНДАРЕНКО