Про затвердження Положення про електронні петиції (оприлюднено 08.12.2016)

Рішення міської ради №101 від 30.11.2016. Дата оприлюднення 30.11.2016

         Керуючись Конституцією України, Законами України «Про звернення громадян», «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції, «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою розширення можливостей реалізації прав громадян на вирішення питань місцевого самоврядування в місті Запоріжжя, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

         1. Затвердити Положення про електронні петиції (додається).

         2. Доручити комунальному підприємству «Центр управління інформаційними технологіями» розробити та впровадити в строк до 31.12.2016 на офіційному порталі Запорізької міської влади розділ «Електронні Петиції».

         3. Доручити управлінню внутрішньої політики, преси та інформації опублікувати дане рішення в засобах масової інформації та на офіційному порталі Запорізької міської влади.

         4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Пидорича Р.О., керуючого справами виконавчого комітету міської ради Омельяновича Р.А. та постійну комісію міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції (Согорін А.А.).

Міський голова   В.В.Буряк

 

Копії документа для завантаження