Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «ХОРТИЦЯ МОЛЛ» дозволу на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м. Запоріжжя, Прибережна магістраль, вул. Глісерна, вул. Шкільна

Рішення виконавчого комітету №103/28 від 23.02.2022. Дата оприлюднення 11.03.2022

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, розглянувши заяву ТОВ «ХОРТИЦЯ МОЛЛ» щодо надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, Прибережна магістраль, вул. Глісерна, вул. Шкільна, з метою проведення прокладення, перекладення або заміни водостічних, водопровідних труб та водоприймальних колодязів, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати ТОВ «ХОРТИЦЯ МОЛЛ» дозвіл на порушення об’єкту благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, Прибережна магістраль, вул. Глісерна, вул. Шкільна, з метою проведення прокладення, перекладення або заміни водостічних, водопровідних труб та водоприймальних колодязів.

2. Встановити термін дії дозволу строком на шість місяців з дати набрання чинності цим рішенням.

3. Відповідальність за проведення робіт покласти на ТОВ «ХОРТИЦЯ МОЛЛ».

4. Зобов’язати ТОВ «ХОРТИЦЯ МОЛЛ» власними силами привести об’єкт благоустрою у належний стан після закінчення проведення земляних та/або ремонтних робіт.

5. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Константинова.

 

Секретар міської ради                                                              Анатолій КУРТЄВ