Про встановлення розміру авансового внеску при продажу земельних ділянок під об’єктами нерухомості

Рішення міської ради №34 від 18.05.2011. Дата оприлюднення 18.05.2011
Керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння будівництву», ст. 128 Земельного кодексу України, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1 Встановити, що при продажу земельних ділянок під об’єктами нерухомості, авансовий внесок складає два відсотки вартості земельної ділянки, визначеної за нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки. Строки та порядок сплати авансового внеску регулюються договором про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки.
2 Вважати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 24.12.2008  №55 «Про встановлення розміру авансового внеску при продажу земельних ділянок під об’єктами нерухомості».
3 Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації  (Сокульський Є.А.) оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації.
4 Дане рішення набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення у встановленому законом порядку.
5 Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гладченка С.М. та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Таран Р.О.).

Міський голова                                                                    

О.Ч. Сін