Тимчасова контрольна комісія Запорізької міської ради з питань перевірки фінансової, адміністративної та господарчої діяльності НКП "Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги" ЗМР

ПОЛОЖЕННЯ

тимчасової контрольної комісії Запорізької міської ради

з питань перевірки фінансової, адміністративної та господарчої діяльності КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР

 

1. Тимчасова контрольна комісія Запорізької міської ради з питань перевірки фінансової, адміністративної та господарчої діяльності КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР (далі за текстом - Тимчасова комісія), створена за рішенням Запорізької міської ради відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту Запорізької міської ради.

 

2. Тимчасова комісія створена з метою здійснення перевірки фінансової, адміністративної та господарчої діяльності КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР.

 

3. Завданнями Тимчасової комісії є:

 

3.1. Перевірка фінансової, адміністративної та господарчої діяльності КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР;

 

3.2. Вивчення фінансової звітності щодо коштів, які надійшли від запроваджених платник послуг та здачі в оренди приміщення чи інвентарю, надходжень від благодійних внесків;

 

3.4. Вивчення річних планів роботи установи;

 

3.4. Оцінка дотримання вимог щодо охорони праці, санітарно – гігієнічних та протипожежних норм, техніки безпеки.

 

4. В своїй роботі Тимчасова комісія керується Конституцією і Законами України, Постановами Кабінету Міністрів України, рішеннями міської ради та цим Положенням.

 

5. Тимчасова комісія має право:

 

5.1. Одержувати від департаментів, управлінь, інших виконавчих органів Запорізької міської ради, комунальних підприємств, установ та організацій, відповідно до завдань Тимчасової комісії всю необхідну інформацію та документацію, яка стосується покладених на Тимчасову комісію питань.

5.2. Здійснювати перевірку отриманої від департаментів, управлінь, інших виконавчих органів Запорізької міської ради, комунальних підприємств, установ та організацій інформації та документації відповідно до завдань Тимчасової комісії.

 

5.3. Залучати для виконання покладених на Тимчасову комісію завдань фахівців і експертів з визначених питань.

 

6. Термін роботи Тимчасової комісії становить три місяці.

 

7. Тимчасова комісія, за результатами проведення перевірки, складає звіт про результати роботи.

 

7.1.Звіт про результати роботи Тимчасової комісії має бути внесений на розгляд міської ради та заслуханий на першому, після закінчення строку роботи комісії, пленарному засіданні міської ради.

 

8. За результатами перевірки Тимчасова комісія готує проєкти рішень міської ради.