Фільтр сесій міської ради

51 сесія міської ради 24.06.2020: Рішення міської ради

Про організацію проїзду пільгових категорій громадян у міському пасажирському транспорті загального користування до закінчення карантину

№ 39 від 24.06.2020 Дата оприлюднення 24.06.2020

           Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 №500) «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», враховуючи епідемічну ситуацію в місті Запоріжжя, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

           1. Забезпечити безоплатне перевезення міським пасажирським транспортом загального користування (авто- та електротранспортом) категорій, право на пільговий проїзд, яких передбачено Законами України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про охорону дитинства», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні», без обмеження у часі.

           2. Здійснювати, до закінчення карантину, перевезення всіх інших категорій населення, які мають право на безоплатний проїзд в міському пасажирському транспорті загального користування, з 10:00 години до 16:00 години.

           3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. та постійну комісію з питань життєзабезпечення міста (Адаманов О.Ф.).

 

 

Міський голова                                                                             В.В.Буряк