Фільтр сесій міської ради

24 сесія міської ради 20.12.2017: Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення міської ради від 25.05.2016 №46 “Про програму відновлення функціонування у м.Запоріжжя пересувної лабораторії моніторингу довкілля Державної установи “Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України”

№ 79 від 20.12.2017 Дата оприлюднення 10.01.2018

        Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

        1. Внести зміни до рішення міської ради від 25.05.2016 № 46 “Про програму відновлення функціонування у м. Запоріжжя пересувної лабораторії моніторингу довкілля Державної установи “Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України”, а саме Пункт 5 Программи “Фінансове забеспечення Програми” замість слів “на 2017 рік передбачити  фінансування за рахунок бюджету міста у вигляді субвенції державному бюджету на співфінансування придбання обладнанної пересувної лабораторії контролю довкілля для Державної установи “Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України” у сумі 6 000,0 тис.грн” замінити словами “на 2018 рік передбачити фінансування фінансування за рахунок бюджету міста у вигляді субвенції державному бюджету на співфінансування придбання обладнанної пересувної лабораторії контролю довкілля для Державної установи “Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України” у сумі 6 000,0 тис.грн”.

        2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г. та постійну комісію міської ради з питань екології (Басов О.Ю.).

 

 

Міський голова                                                                 В.В.Буряк