Фільтр сесій міської ради

32 сесія міської ради 26.09.2018: Рішення міської ради

Про затвердження Міської цільової Програми будівництва сміттєзбиральних майданчиків для твердих  побутових відходів та їх роздільного збору в місті Запоріжжі на 2018-2021 роки

№ 23 від 26.09.2018 Дата оприлюднення 03.10.2018

         Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», «Про відходи», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», Постави Кабінету Міністрів України «Про затвердження правил надання послуг з вивезення побутових відходів», з метою створення умов, що сприятимуть забезпеченню ефективного збирання побутових відходів та поліпшення екологічної ситуації у м.Запоріжжі, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

         1. Затвердити Міську цільову Програму будівництва сміттєзбиральних майданчиків для твердих побутових відходів та їх роздільного збору в місті Запоріжжі на 2018-2021 роки (додається).

         2. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бородая О.М. та на постійну комісію з питань життєзабезпечення міста (Адаманов О.Ф.).

 

 

Міський голова                                                                  В.В.Буряк

Копії документа для завантаження