Фільтр сесій міської ради

53 сесія міської ради 30.09.2020: Рішення міської ради

Про зміну найменування Запорізької загальноосвітньої школи І ступеня "Прогрес" з поглибленим вивченням англійської мови Запорізької міської ради Запорізької області

№ 31 від 30.09.2020 Дата оприлюднення 06.10.2020

          Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про освіту", "Про повну загальну середню освіту", з метою приведення установчих документів та типів закладів загальної середньої освіти у відповідність до норм чинного законодавства України у сфері освіти згідно з п.13 ч.З Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про освіту" та Закону України "Про повну загальну середню освіту",  Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

          1. Змінити найменування Запорізької загальноосвітньої  школи І  ступеня "Прогрес"  з поглибленим вивченням англійської мови  Запорізької міської ради Запорізької області  на Запорізька початкова школа "Прогрес"  Запорізької міської ради та тип закладу на "початкова школа".  м. Запоріжжя,  вул. Бочарова, 5а.

          2. Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради розробити та затвердити відповідно до вимог чинного законодавства України статут Запорізької початкової школи "Прогрес"  Запорізької міської ради.

          3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та постійну комісію міської ради з гуманітарних питань (Зайцев В.О.).

 

 

Міський голова                                                                              В.В. Буряк